Dom Nocy RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dom Nocy RPG

Dołącz do niezwykłej szkoły, w której uczą się ... wampiry. Forum na podstawie książek P.C i Kristin Cast z serii Dom Nocy.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomieszczenie wypoczynkowe

Go down 
AutorWiadomość
Artemida
Administrator
Kapłanka
Nauczycielka Jeździectwa
Artemida


Liczba postów : 46
Join date : 29/11/2009

Karta Postaci
Wiek: 24 lata
Formatowanie: Dorosły wampir
Mentor/Podopieczni:

Pomieszczenie wypoczynkowe Empty
PisanieTemat: Pomieszczenie wypoczynkowe   Pomieszczenie wypoczynkowe I_icon_minitimeNie Gru 06, 2009 8:45 pm

"Wnętrze okazało się dla mnie zaskoczeniem. Choć nie jestem pewna czego się spodziewałąm, może ponurych pomieszczeń z dominującą czernią. Tymczasem zobaczyłam sympatyczne wnętrze z wystrojem w kolorze starego złota i jasnoniebieskim z wygodnymi kanapami na których niczym ogromne pastelowe pastylki M&M piętrzyły się pękate poduchy, jakby zapraszając, by na nich usiąść. Łagodne światło gazowe sączące się z kilku stylowych kryształowych żyrandoli sprawiało wrażenie wnętrza godnego księżniczki mieszkającej na zamku. Na kremowych ścianach wisiały obrazy przedstawiające postaci starożytnych kobiet, władczych i egzotycznych. W wazonach tkwiły świeże kwiaty, na stole piętrzyły się książki, torebki i to co zazwyczaj można znaleźć w pokoju nastolatki. Zobaczyłam kilka płaskich ekranów telewizyjnych..."
Powrót do góry Go down
https://domnocy.forumpolish.com
 
Pomieszczenie wypoczynkowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomieszczenie wypoczynkowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dom Nocy RPG :: Dom Nocy :: Internat Dziewcząt-
Skocz do: